המאמנים שלנו

מאסטר טל צ'ונה-דאן 5

" התחלתי להתאמן בטאקוונדו עוד בהיותי בכיתה ג'. הוריי שלחו אותי בעקבות אחי הגדול כדי לצבור ביטחון וללמוד להגן על עצמי. במשך שנים התאמנתי אצל גראנד מאסטר אבי כדורי במועדון הטאקוונדו "אחי יהודה". במהלך שנותיי זכיתי במדליות רבות כספורטאי ולקראת תום הקריירה התחלתי לאמן קבוצות במסגרת המועדון והרגשתי סיפוק רב.

במהלך שירותי הצבאי כלוחם וכמדריך קרב מגע בגדוד גבעתי חלמתי לפתוח מועדון טאקוונדו. כשהשתחררתי מהצבא זכיתי להגשים את חלומי. כיום, יש ברשות המועדון 3 סניפים בערים: קריית אונו, גבעת שמואל ומזכרת בתיה. בכולם מאמנים מדריכים מנוסים בעלי חגורות שחורות. המועדון מונה למעלה מ-300 ספורטאים, אשר חלקם מתחרים בארץ ובעולם.

בשנים האחרונות סיימתי את לימודי התואר השני בחינוך גופני. כיום, אני מלמד במשרד החינוך כמורה לחינוך גופני ומשמש כרכז קורס מדריכי טאקוונדו מטעם מכון ויינגייט. דרך הטאקוונדו אני מממש את תשוקתי ואהבתי הגדולה לחינוך, לקידום ולהצלחה של ילדים, נוער ומבוגרים. אני מאמין שאומנויות לחימה מעלות את היכולות הפיזיות והרגשיות אצל ילדים, מעצימות אותם ותורמות להישגים ולמצוינות. אני מזמין אתכם להצטרף למשפחת טלקוונדו."

" דרך הטאקוונדו אני מממש את תשוקתי והאהבתי הגדולה לחינוך, קידום ולהצלחה של ילדים, נוער ומבוגרים."

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
גמישות 100%
סיבולת לב ריאה 100%
טכניקה 100%
כוח 100%

אלכסיי ריבניצקי-דאן 2

התחלתי את דרכי באומנויות לחימה בגיל 16 ומאז אני לא מפסיק ללמוד ולרכוש ידע. עסקתי בחיי באומנויות לחימה רבות כגון: קונג פו, קרב מגע ואגרוף תאילנדי , אבל בטאקוונדו מצאתי את הדרך שלי. עם הזמן הבנתיי שבשביל לקדם את ענף אומנויות הלחימה ככלל וטאקוונדו בפרט אני צריך להעביר את הידע שצברתי במהלך השנים. לכן, החלטתי לצאת לקורס מדריכי טאקוונדו ב"וינגייט" וכיום אני מאמן במועדון. אני מאמין שאומנויות לחימה תורמות לילד בהיבטים שונים כגון: משמעת עצמית, יכולת להתמודד עם קשיים והעלאת הביטחון העצמי. המוטו שלי הוא "עדיף לעשות נכון או לא לעשות בכלל"

"אני מאמין שאומנויות לחימה תורמות לילד בהיבטים שונים כגון: משמעת עצמית, יכולת להתמודד עם קשיים והעלאת הביטחון העצמי. המוטו שלי הוא "עדיף לעשות נכון הוא לא לעשות בכלל".

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
כוח מתפרץ 100%
טכניקה קרבית 100%
גמישות דינמית 100%
כושר גופני 100%
קורן ווזוביץ

קורן ווזוביץ - דאן 2

התחלתי להתאמן במועדון "טלקוונדו" בגיל 4 ואפשר לומר שגדלתי וחונכתי במועדון. בגיל 18 יצאתי לקורס מדריכי טאקוונדו, והתחלתי את קריירת האימון שלי בתור עוזר מאמן. במהלך השנים ייצגתי את המועדון בתחרויות בישראל ובעולם והגעתי להישגים יוצאים מהכלל.  זכיתי במספר אליפויות ישראל, ואפילו זכיתי להיות חלק מנבחרת ישראל ולייצג את המדינה בחו"ל – אני רוצה זאת עבור התלמידים שלי. בשנת 2022 התחלתי את קריירת האימון שלי באופן עצמאי וכיום אני מוביל את הספורטאים שלי להישגים אישיים וארציים.

"זכיתי במספר אליפויות ישראל, ואפילו זכיתי להיות חלק מנבחרת ישראל ולייצג את המדינה בחו"ל - אני רוצה זאת עבור התלמידים שלי"

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
כושר גופני 100%
טכניקה קרבית 100%
גמישות דינמית 100%
יציבות 100%

נועם הללי - דאן 1

התחלתי להתאמן במועדון "טלקוונדו" בגיל 4 , וכאשר הגעתי לגיל 18 יצאתי לקורס "מדריכי טאקוונדו" והתחלתי את קריירת האימון שלי בתור עוזר מאמן.

במהלך השנים ייצגתי את המועדון בתחרויות בארץ ובעולם וזכיתי להישגים מרשימים במיוחד. זכיתי באליפויות ישראל והתקבלתי לנבחרת ישראל.

שיא הקריירה שלי היה כאשר זכיתי במדליית ארד באליפות שבדיה הפתוחה, אשר נחשבת לאחת התחרויות הקשוחות באירופה.

לאחר שחרורי מצה"ל פתחתי את סניף "גני תקווה" ביחד עם אלכסי ריבניצקי.

"שיא הקריירה שלי היה כאשר זכיתי במדליית ארד באליפות שבדיה הפתוחה, אשר נחשבת לאחת התחרויות הקשוחות באירופה"

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
סיבולת לב ריאה 100%
טכניקה קרבית 100%
כוח מתפרץ 100%
יציבות 100%
נועם צ'רנורודסקי

נועם צ'רנורודסקי - קיופ 1

מתאמנת במועדון טלקוונדו החל מגיל 4. בגיל 16 יצאה לקורס מדריכי טאקוונדו והתחילה את קריירת האימון שלה כעוזרת מאמן. כיום נועם ספורטאית נבחרת מועדון עם נסיון תחרותי בינלאומי.

החזון של נועם: לגדל דור של ספורטאים עם ערכים הנשענים על שייכות, עבודה קשה, התמדה ומיקוד, במטרה להגיע לתוצאות מעולות.

מיקוד 100%
התמדה 100%
עבודה קשה 100%
שייכות 100%
דילוג לתוכן