המאמנים שלנו

מאסטר טל צ'ונה-דאן 5

" התחלתי להתאמן בטאקוונדו עוד בהיותי בכיתה ג'. הוריי שלחו אותי בעקבות אחי הגדול כדי לצבור ביטחון וללמוד להגן על עצמי. במשך שנים התאמנתי אצל גראנד מאסטר אבי כדורי במועדון הטאקוונדו "אחי יהודה". במהלך שנותיי זכיתי במדליות רבות כספורטאי ולקראת תום הקריירה התחלתי לאמן קבוצות במסגרת המועדון והרגשתי סיפוק רב.

במהלך שירותי הצבאי כלוחם וכמדריך קרב מגע בגדוד גבעתי חלמתי לפתוח מועדון טאקוונדו. כשהשתחררתי מהצבא זכיתי להגשים את חלומי. כיום, יש ברשות המועדון 3 סניפים בערים: קריית אונו, גבעת שמואל ומזכרת בתיה. בכולם מאמנים מדריכים מנוסים בעלי חגורות שחורות. המועדון מונה למעלה מ-300 ספורטאים, אשר חלקם מתחרים בארץ ובעולם.

בשנים האחרונות סיימתי את לימודי התואר השני בחינוך גופני. כיום, אני מלמד במשרד החינוך כמורה לחינוך גופני ומשמש כרכז קורס מדריכי טאקוונדו מטעם מכון ויינגייט. דרך הטאקוונדו אני מממש את תשוקתי ואהבתי הגדולה לחינוך, לקידום ולהצלחה של ילדים, נוער ומבוגרים. אני מאמין שאומנויות לחימה מעלות את היכולות הפיזיות והרגשיות אצל ילדים, מעצימות אותם ותורמות להישגים ולמצוינות. אני מזמין אתכם להצטרף למשפחת טלקוונדו."

" דרך הטאקוונדו אני מממש את תשוקתי והאהבתי הגדולה לחינוך, קידום ולהצלחה של ילדים, נוער ומבוגרים."

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
גמישות 100%
סיבולת לב ריאה 100%
טכניקה 100%
כוח 100%

אלכסיי ריבניצקי-דאן 2

התחלתי את דרכי באומנויות לחימה בגיל 16 ומאז אני לא מפסיק ללמוד ולרכוש ידע. עסקתי בחיי באומנויות לחימה רבות כגון: קונג פו, קרב מגע ואגרוף תאילנדי , אבל בטאקוונדו מצאתי את הדרך שלי. עם הזמן הבנתיי שבשביל לקדם את ענף אומנויות הלחימה ככלל וטאקוונדו בפרט אני צריך להעביר את הידע שצברתי במהלך השנים. לכן, החלטתי לצאת לקורס מדריכי טאקוונדו ב"וינגייט" וכיום אני מאמן במועדון. אני מאמין שאומנויות לחימה תורמות לילד בהיבטים שונים כגון: משמעת עצמית, יכולת להתמודד עם קשיים והעלאת הביטחון העצמי. המוטו שלי הוא "עדיף לעשות נכון או לא לעשות בכלל"

"אני מאמין שאומנויות לחימה תורמות לילד בהיבטים שונים כגון: משמעת עצמית, יכולת להתמודד עם קשיים והעלאת הביטחון העצמי. המוטו שלי הוא "עדיף לעשות נכון הוא לא לעשות בכלל".

יסודות עבודה מרכזיים באימונים
כוח מתפרץ 100%
טכניקה קרבית 100%
גמישות דינמית 100%
כושר גופני 100%
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן